Punase savi värvus uz uztura raua- ja vase saturde saturest. See sobib suurepäraselt tundlikule nahale, nagu ka närbumismärkga nahale ja nahalähedasem arteriālā nahale, mis on ärritusele ja punetusele kalduv.
Punane savi parandab verevarustust ja kergendab hapniku ligipääsu sügavamatele nahakihtidele, lisaks maha allergilised tulemused. Tihti kasutatud organismi rauapuuduse puhul.
Izmantomine: Valmistamisel ei tohi izmantot metalanumat, masai jābūt vienotai.
Näomask atjaunov Niisutab, toniseerib, taastab nahka, eemaldab äärituse. Väikse riiviga hõõrutud svaigu kurk ar biezu koore konsistentsini visatud saviga segada, lisage dessertlusikatäis piima. Kandke maska näole ja hoidke 10-15 minūtes. Peske maha jaheda veega.
Näomask pinguldav Segada 3 tl savi 3tl piima ja 1 tl meega. Kandke maska näole ja hoidke 10-15 minūtes. Peske maha sooja veega.
Juustemask konsistentsini Hadīt savi lisada 1 spl äädikat. Kandke maska matule ja hoidke 20 minutes. Peske maha sooja veega.
Kehamask Parandab verevarustust, uzlabob visu procesu, toniseerib nahka. Paksukoore konsistentsini püsivad savi kandke kogu kehale 20-30 minutiks, minige dušši alla (ilma seebi ja duššigeelita). Kandke nahale kehakreem või ihupiim.
SEO Name | DNC Sarkanais māls 100 g |
---|---|
Tootmisriik | Venemaa |
Length | 0.000000 |
Height | 0.000000 |
Width | 0.000000 |