0405013

New product

139 Items

BioKontur Kalaõli (merikapsas) kapslid N 100

3,00€

Rohkem infot

Tootetutvustus Südame-veresoonkonna tervisele.

Kalaõli sisaldab Omega-3 rasvhappeid, A, D ja E vitamiine, mis omavad väga tõhusat toimet südamele ja annavad südamele jõudu. Omega-3 rasvhapped tugevdavad liigeseid ning on üldtugevdava toimega kogu Sinu kehale ja immuunsüsteemile. Omega-3 rasvhapped mõjuvad väga positiivselt kogu naha ainevahetusele, muutes naha pehmeks, elasteks ja jumekaks. Kalaõlis sisalduvad vitamiinid A, D, E on väga olulised, et Omega-3 rasvhapped imenduksid organismis maksimaalselt.

Toime: mõjub soodsalt verevarustusele, ajule ja kogu närvisüsteemile, annab südamele jõudu, parandab naha ainevahetust, soodustab seedimist.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised 1-2 kapslit päevas koos söögiga sisse võtta.

Sisaldus päevase annuse kohta Päevane annus sisaldab: mg/1kapslis mg/2 kapslis (%NRV*) Kalaõli 700 mg, 1400 mg EPA 90 mg, 180 mg DHA 60 mg, 120 mg Vitamin E (D-?-tokoferüülatsetaat) 5 mg ?-TE (42%*), 10 mg ?-TE (83%*), Vitamin A (retinüülatsetaat) 5 µg RE(1%*), 10 µg RE (1%*), Vitamin D (kolekaltsiferool) 2,5 µg (50%*), 5 µg (100%*), *%NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) Kalaõli, zelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, retinüülatsetaat, kolekaltsiferool, D-alfa-tokoferüülatsetaat.

Hoiatused lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Samas kategoorias on veel 22 toodet :

Kosmeetika

Tervistav Kosmeetika

Ravimtaimed ja Taimeteed

Latest News