LAKKLEHE TABLETID N50 500MG - FARMGRUPP

4,90 €
Maksudega
Kirjeldus

Farmakoloogiline toime

Männi emakas (ühepoolne ortilia) - Ortilia secunda kasutatakse rahvameditsiinis laialdaselt põletikuliste günekoloogiliste haiguste korral. Tänu bioloogiliselt aktiivsete ainete toimele parandab emaka emakas rohi kogu urogenitaalsüsteemi funktsiooni, omab diureetilist toimet ja on efektiivne eesnäärme, neerude ja kusepõie põletikulistes protsessides.

Kliiniliste uuringute põhjal on tõestatud, et emakaõõne rohi kahekordistab naiste ja meeste Urogenitaaltrakti haiguste põletikuliste protsesside lahendamist. Männi emakat kasutatakse ebaõnnestunult viljatuse, emakakaela erosiooni, menstruaaltsükli ebakorrapärasuse, raseduse toksikoosi, emaka fibroidide, eriti raskete verejooksude raviks.

Emaka emaka rohu antiseptiline ja põletikuvastane toime on tingitud hüdrokinoonist, mis vabaneb kehas arbutiini hüdrolüüsi ajal ensüümide ja hapete toimel. Ärritades neeru epiteeli, omab arbutin ka diureetilist toimet. Ravitoimet suurendab ka flavonoidide, tanniinide ja nende hüdrolüüsisaaduste spetsiifiline toime.

Näidustused

Seda kasutatakse bioloogiliselt aktiivse toidulisandina - flavonoidide ja arbutiini allikana.

Annustamine ja manustamine

Täiskasvanud võtavad 2 tabletti 3 korda päevas söögi ajal, juues palju vett. Vastuvõtu kestus on 1 kuu.

Vastunäidustused

Individuaalne sallimatus

rasedus

imetamine

alla 18-aastased lapsed

Uus
99 Tooted
Kogus