Moringa N60 Living You

9,90 €
Maksudega
Kirjeldus

Moringa (puu, millest peamiselt kasutatakse lehti) on üks rikkamaid looduslikke toitainete allikaid. Moringa sisaldab 18 teadaolevast 20 aminohappest. Parandab hammaste ja luude tervist. Suurendab vastupidavust. Hoiab ära enneaegset vananemist.
Moringa on kõrge toiteväärtusega toidulisand, mis rikastab ainevahetussüsteemi vajalike toitainetega. Moringa toetab immuunsüsteemi vastupanuvõimet, aitab kaasa organismi puhastamisele ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust.
Moringa puu lehed sisaldavad 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Erakordselt kõrge toiteväärtusega Moringa stimuleerib kogu organismisüsteemi, tõstab energiataset ning vastupidavust välismõjutustele. Bioaktiivsete ühendite poolest rikas moringa aitab kaasa organismi ainevahetusprotsessile tõstes immuunsust ning väljutades organismist jääkaineid. Antioksüdandid katkestavad vabade radikaalide poolt alustatud ahelreaktsioone, mis pidurdavad liighappelise keskkonna tekkimist organismis.
Moringa sisaldab:
4 korda rohkem A-vitamiini kui porgandeid,
2 korda rohkem valku kui sojas,
7 korda rohkem C-vitamiini kui apelsinidel,
4 korda rohkem kaltsiumi kui piimas
3 korda rohkem kaaliumi kui banaanides.
Samuti on see rikkalikult E-vitamiini ja kõrge raua sisaldusega. Paljud küllastumata looduslikud rasvhapped (oomega-3, oomega-6 ja oomega-9), mis võivad aidata immuunsussüsteemi turgutada. 46 antioksüdanti (nt A-, C-, E-, K-vitamiin, magneesium, tsink, seleen, leutsiin, koliin, klorool, beeta-sitosterool, kamferool, kvertsetiin, rutiin, kofeüülüülkiniinhapped, luteiin, zeaksantiin, glutatioon, beetakaroteen, alfa) karoteen ja muud karoteenid).
Kasutamine:
2 tabletti 2korda päevas.

1 tableti koostis
• 500 mg Moringa oleifera lehti
• 50 mg akaatsiakummi.

Uus toode
14 Tooted
Kogus