• Nanoplast 9*12 3tk
Nanoplast 9*12 3tk

NANOPLAST FORTE® VALUVAIGISTAV PLAASTER 9 x 12 cm N3

9,95 €
Maksudega
Kirjeldus

Füsioterapeutiline, põletikuvastane, valuvaigistav plaaster. Kiire toime, pikk toimeaeg, mugav paigaldamine, 3 plaastrit

NANOPLAST forte® on näidustatud põletiku vähendamiseks ja sümptomaatilise valuleevendamiseks. Seda saab edukalt kasutada mitmete erinevate liigese-, lihaste-, sidemete- võilülisambahaiguste puhul ning ka suletud vigastuste (nt spordivigastused) ravis, sh verevalumid,venitused ja nikastused, nihestused, põrutused ja pehmete kudede hematoomid. Plaaster ei jäta värviegaliimiplekke nahale või riietele. Selle eemaldamine on kiire ja valutu. Plaastrit on mugav kasutada.See ei piira liikuvust ja ei mõjuta tavapärast eluviisi.

Koostis: Haruldastest muldmetallidest toodetud magneetiline pulber, nanopulber kergelt soojendavatoime tekitamiseks. Kombineeritud toime tulemusena paraneb paikne verevarustus ja lümfiringe ningvähenevad pinge, turse ja valu. Plaaster parandab venoosset- ja lümfidrenaaži, eriti haiges piirkonnas.Plaastri toime aitab taastada lihas-skeleti funktsiooni ja vähendada pehmete kudede ja liigestevigastustest tingitud verevalumeid.

Näidustused: Liigesevalu, sh artriit, osteoartroos, kaelavalu, seljavalu, alaseljavalu,shosteokondroosist ja närvi pitsumisest põhjustatud seljavalu. Ülekoormusest, ülevenitusest,põrutustest ja vigastustest, väiksematest spordivigastustest jms põhjustatud lihasvalu. Täpsemaksinformatsiooniks vaadake pakendi infolehte.

Manustamisviis: Paikseks kasutamiseks. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Eemaldage kaitsekile.Plaaster on kasutamisvalmis. Asetage plaaster kuivale nahale valulikus piirkonnas ja see hakkab sealtoimima. Soovitatav on hoida plaastrit nahal mitte kauem kui 12 tundi. Järgmist plaastrit ei tohikasutusele võtta vähem kui 6 tundi pärast eelmise plaastri eemaldamist. Plaaster on mõeldudühekordseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõrvaltoimed: Individuaalse nahatundlikkuse korral võivad plaastri komponentide suhtes väga harvaesineda allergilised reaktsioonid. Sellise reaktsiooni korral peab patsient lõpetama plaastri kasutamiseja pöörduma arsti või perearsti poole.

Vastunäidustused: Plaastrit ei tohi asetada lahtistele haavadele, kahjustatud nahale või haavanditele,aga ka pea- ja näopiirkonda. Raseduse ajal kasutamine ei ole lubatud, kuna plaastri toimet rasedatelenaistele ei ole uuritud.

Pakend: 3 ühekordseks kasutamiseks mõeldud plaastrit, suurus 7 x 9 cmvõi 9x12 cm või 11x16 cm, pakendi infoleht. Saadaval ilma retseptita.

Kõlblikkusaeg: 5 aastat. Mitte kasutada pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu

NÄIDUSTUSED

NANOPLAST forte®’t kasutatakse manustatavas piirkonnas põletiku vähendamiseks jasümptomaatilise valu leevendamiseks järgmistel näidustustel: liigeste-, lihaste-, sidemete- jalülisambahaigused. See on näidustatud ka selja-, kaela-, küünarliigese- või puusavalu korral. Samution plaaster näidustatud väiksemate vigastuste või spordivigastuste, nt verevalumite, venituste janikastuste, nihestuste, põrutuste ja pehmete kudede hematoomide raviks.

NANOPLAST forte®’t võib kasutada pikaajalise valu sündroomi raviks kas peamise ravina võisünergilise toimega täiendava mitteinvasiivse plaastrina (ühekordseks kasutamiseks mõeldudfüsioterapeutiline meditsiiniseade). See on kasulik koos süvamassaaži ja teiste manuaalteraapiatega.Seda võib kombineerida kõikvõimalike muude valuvaigistitega ja tulemuseks on lokaalne kumuleeruvtoime ilma suurte valuvaigisti annusteta.

PAIGALDUSKOHAD JA ÜKSIKASJALIKUD NÄIDUSTUSED

 •           Liigesevalu, sh artriit, osteoartroos (osteoartriit)
 •           Artriit, sh reumatoidartriit
 •           Osteoartroos (osteoartriit), sh põlve-, puusa- ja õlaliigeste
 •           Bursiit, tendoniit, periartikulaarsete kudede kahjustused
 •           Kaelavalu, seljavalu, alaseljavalu, sh osteokondroosist ja närvi pitsumisest põhjustatudseljavalu
 •           Spondüloartroos
 •           Kaela osteokondroos, sh sümptomitega nagu nt peavalu, pearinglus ja isegi ülajäsemetesensoorsed häired
 •           Rindkereosteokondroos
 •           Roietevaheline neuralgia
 •           Kaela-, rindkere-, lumbosakraalne radikuliit
 •           Lumbaarne osteokondroos, lumbaago, ishias
 •           Muud lülisambahaigused, millega kaasneb lokaalse valu sündroom
 •           Ülepingutusest, ülevenitusest ja põrutustest tingitud lihasvalu
 •           Pehmete kudede suletud vigastused – verevalumid, ligaste ja sidemete ülevenitus, kroonilisedvõi korduvad nikastused
 •           Väiksemad sporditraumad

KOOSTIS

Haruldastest muldmetallidest toodetud magneetiline pulber, nanopulber kergelt soojendava toimetekitamiseks.

TOIMEMEHHANISM

Kerge soojendava toime ja magnetvälja kombinatsioon parandab paikset vere- ja lümfiringet. Selletulemusena vähenevad pinge, turse ja valu (põletiku sümptomid). Paraneb venoosne drenaaž. Aitabtaastada lihas-skeleti funktsiooni. Toetab loomulikku paranemisprotsessi, leevendades lihaste,sidemete ja kudede spasme.

KASUTAMISSOOVITUSED

Soovitatav on hoida plaastrit nahal mitte kauem kui 12 tundi. Järgmist plaastrit ei tohi kasutusele võttavähem kui 6 tundi pärast eelmise plaastri eemaldamist. Liigeste ja lülisamba krooniliste haigusteägenemise ravis on soovitatav kasutada plaastrit keskmiselt 6...15 päeva, millele järgneb nädalane võipikem kasutamisvaba periood.Ägeda valu ravis tuleb plaastrit kasutada 3...9 päeva. Spordivigastuste, pehmete kudede vigastuste,lihaste ja sidemete ülevenituse ja hematoomide ravis võib plaastrit kasutada 3...6 päeva, sõltuvaltsümptomite raskusastmest, mõningatel juhtudel isegi kuni 9 päeva. NANOPLAST forte®’t võibkasutada koos kõikvõimalike muude valuvaigistitega, eriti pikaajalise valu sündroomi korral.Plaastrit võib kasutada kombineeritud ravi korral, see sobib valuvaigistite ja muude ravimitega, väljaarvatud juhul, kui samaaegselt kasutatakse samal nahapiirkonnal teisi välispidiseid ravimvorme.Plaastrit võib kasutada koos füsioteraapiaga ja raviharjutuste ning massaažiga. Plaaster ei jäta värviegaliimiplekke nahale või riietele (nagu nt salvid, kreemid ja geelid) ning seda on lihtne ja valutueemaldada. Plaastrit on mugav kasutada, see ei piira liikuvust ega mõjuta tavapärast eluviisi. Plaasteron mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Eemaldage plaastrilt kaitsekile. Asetage plaaster kuivalenahale valulikus piirkonnas.

ERIJUHISED

Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ei tohi uuesti kasutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Ettevaatlik tuleb olla tundlikkuse korral nahaallergiate suhtes. Plaastri kasutamise ajal ei tohi ravitavpiirkond umbes tunni aja jooksul veega kokku puutuda. Ravi ajal ja vahetult pärast ravi tuleb hoidudaotsesest päikesevalgusest.

KÕRVALTOIMED

Kuumatunne ja kerge põletustunne manustatud plaastri all on tavaline reaktsioon ja ei olenäidustuseks ravi katkestamiseks või peatamiseks.

PAKENDI SUURUSED

Üks pakend, mis sisaldab 3 plaastrit, on pakendatud pappkarpi, mille külge on kinnitatudkasutamisjuhend.

Plaastri võimalikud mõõdud: 7 x 9 cm, 9 x 12 cm, 11 x 16 cm.

SÄILITAMINE JA KASUTAMINE

Ka juba avatudplaastritepakendittulebhoidakuivaskohas,toatemperatuuriljalastelekättesaamatuskohas.Enne kasutamist tuleb eemaldada kaitsekile. Pakendisisu tuleb ära kasutada 30 päeva jooksul või pärast selle aja möödumist minema visata.

KÕLBLIKKUSAEG: 5 aastat. Mitte kasutada pärast pakendil märgitud kõlblikkusaja lõppu.

VÄLJASTAMISTINGIMUSED: Saadaval ilma retseptita.

Kogus