New product

32 Items

Jojobaõli 30ml Ikarov

5,50€

Rohkem infot

 

Jojobaõli on taimeriigis üks unikaalsemaid, kujutades endast vedelat looduslikku vaha. Jojobaõli peaaegu ei rikne. Imendub hästi igat tüüpi nahka, ka rasusesse. Nahale kandmisel moodustab õhukese, silmale nähtamatu tugeva ja elastse kihi, mis toidab nahka ja kaitseb keskkonna kahjulike mõjude eest. Omab päikesekaitsefaktorit 4. Jojobaõli aitab nahast eemaldada liigset rasu.

Jojobaõlil puudub igasugune allergiat tekitav või nahka ärritav toime, mistõttu kasutatakse seda mitmesuguste näopuhastusemulsioonide koostises ja eriti tundliku silmaümbrusnaha toiteks ja maskide valmistamiseks. Jojobaõli lisamine valmis kosmeetilistesse produktidesse vähendab nende riknemist ja pikendab kasutusaega.

Ravib edukalt ka huulte väikehaavandeid, muutes huuled terveks ja pehmeks. Tihti lisatakse seda õli ka juustele loodud kosmeetilisesse toodetesse. Ta lisab juustele läiget, tugevust ja mahtu. Paar õlitilka kammile teevad niisked juuksed väga hästi kammitavaks, hoides ära antistaatilise efekti ning aidates soengut seada.

 

Lisainfo

ПроизводительIkarov Ltd
Действие - ЭфектУход за кожей
БрендIkarov
Вид ТовараМасло косметическое
Регион ПроисхожденияРоссия

Tarvikud

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Kosmeetika

Tervistav Kosmeetika

Ravimtaimed ja Taimeteed

Latest News