New product

48 Items

Rebenditevastane massaažiõli 125ml Ikarov

9,50€

Rohkem infot

Rebenditevastane massaažiõli „Silvi“ on loodustoode, mis aitab nahal saavutada parema elastsuse ning seega vältida rebendite teket. „Silvi“ baasõliks on nisuidu-, viinamarjaseemne- ja kookosõli segu. See asendamatu rasvhapete kompleks sobib hästi naha ja nahaaluste rakkude toiteks.Baasõlisse lisatud neli eeterlikku õli – roosiõieekstrakt, patšuli-, petitgrain– ja pergamotiõli on aegade jooksul end rebenditevastases võitluses igati õigustanud. Eriti efektiivne on Bulgaaria roosiõli.

„Silvi“ tagab kompleksse toime nahale ja nahaalusele sidekoele, toites, niisutades ja stimuleerides nahka suurte muutuste korral. Kuiva ja õhukese naha puhul soovitatakse igapäevaselt 5–10minutilise kestusega massaaži neis kehapiirkondades, kus on karta rebenditeohtu. Normaalse naha puhul on soovitatav teha massaaži üle päeva, rasuse naha korral 2–3 päeva tagant. Öeldu on siiski soovituslik, individuaalsete eripärade puhul võib massaaži sagedust ja kestust varieerida. Enne massaaži alustamist on soovitatav soojendada õli temperatuurini 30–35 0C. Enne kasutamist loksutada.

Koostis: Vitis vinifera seed oil, Triticum vulgare germ oil, Cocos nucifera oil, Citrus aurantium bergamia oil, Citrus aurantium amara leaf/twig oil, Rosa damascena extract, Pogostemon cablim oil, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol

Lisainfo

ПроизводительIkarov Ltd
Действие - ЭфектУход за кожей
БрендIkarov
Вид ТовараМасло массажное
Регион ПроисхожденияЕвропа

Tarvikud

Samas kategoorias on veel 22 toodet :

Kosmeetika

Tervistav Kosmeetika

Ravimtaimed ja Taimeteed

Latest News