New product

6 Items

Albadent suulooputusvedelik 400ml (Hambakivi kontrol)

2,95€

Rohkem infot

Ravi- ja profülaktilisi palsam Albadent® Stone-control: hakkama isegi raske puhastust hambakatu ning hoiab ära nende teket, vähendab põletikku ja veritsevad igemed, toetab mineraalide tasakaalu pinnakihtide emailiga, takistab hammaste lagunemine, ja annab lihtsalt hammaste valgendamine, pika jätab mulje tsitruseliste värskust. Balsam dobavku- koosneb naatriumi pürofosfaat, mis takistab ladestumist hambakivi, mis takistab edasist arengut kaaries ja igemepõletik (stabiilsus pürofosfaat pakkuda polümeer gantrees S ja naatriumfluoriidi) ja etoksüülitud hüdrogeenitud kastoorõli - pindaktiivne mis on hästi eemaldab hoiused rasva laadi eeterlik sidruniõli antiseptiline ja põletikuvastane toime ja anticaries lisand - ksülitool.
Doseerimine: täitke palsam cap-cup 1/3 1/2 selle mahust ja loputa suud 30-60 sekundit.
Igapäevane kasutamine 2 korda päevas, hommikul ja õhtul pärast hügieeniline korra suus ja toidukordade vahel. Selleks et suurendada tegevuse soovitatav kasutada puhastamiseks hambad kleebi "Albadent® kivi-control" (täielik tootmise ettevalmistus, toote vabastamist 2008. aasta mais).
Ärge neelake. Enne kasutamist loksutada Ära hoia otsese päikesevalguse eest. Koostis: puhastatud vesi, naatriumpürofosfaati, ksülitool, PEG-40 kastoorõli, Gantrez S 96 (polimetilvinilovogo eetris kopolümeeri ja maleiinanhüdriidi), propüleenglükool, metüül-, etüül-, propüül- 1,3-butüleenglükool, lõhnaained, eeterlikku õli sidruni, sidrunhape, naatriumfluoriidi, CI 19140, CI 42090

Lisainfo

ПроизводительФирма Вита ООО
Действие - ЭфектГигиена рта - Кариес и камень
БрендАльбадент
Вид ТовараЖидкость
Регион ПроисхожденияСанкт - Петербург

Tarvikud

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Kosmeetika

Tervistav Kosmeetika

Ravimtaimed ja Taimeteed

Latest News