Transpordiviisid Euroopasse ja
Eestisse tellimisel

Euroopa (v.a. Eesti Vabariik)
• Toimetame kaubad tähitud saadetisena kõikidesse Euroopa riikidesse.
• Kaubad pannakse teele hiljemalt 2 päeva jooksul alates krediitkaardimakse laekumisest (reeglina kulub makse laekumiseks 1-2 tööpäeva). Kaubad pakendatakse Vitateka kaupluses mis asub Tallinnas, ning postitatakse valitud aadressile.
• Teavitame klienti kui kaup on teele saadetud.
• Kohaletoimetamiseks kuluv aeg sõltub posti liikumise kiirusest. Täpsemat informatsiooni saadetise liikumise kiiruse kohta saab kohaliku postiettevõtte koduleheküljelt või klienditoelt (info@Vitateka.ee vòi + 372 58042133).
• Euroopasse saatmise hind sõltub kauba kaalust ning asukohamaast. Fikseeritud hinnaks on 7 eurot 2kg saadetise eest kõikidesse Euroopa riikidesse. Kui soovite tellida raskemat pakki, eriti kerget pakki või elate Euroopast väljaspool, kirjutage meie klienditeenindusele.
Kättetoimetamine Eesti Vabariigi piires.
NB! Tallinnas elavad kliendid saavad soovi korral pakendatud kaubad kätte meie kauplustes (kaupluste asukohad leiate kodulehel) . Kui soovite kaubale ise järele tulla, täitke ostukorv ja seejärel võtke ühendust klienditeenindusega. Saadame Teile arve ilma transporditasuta mille laekumisel saate kaubale järele tulla.

SmartPOST

Teie tooted toimetatakse kohale SmartPOSTi pakiautomaatidesse, mis asuvad pea igas Eesti linnas. SmartPOSTi pakiautomaadid töötavad nagu iseteeninduslikud postkontorid, mis asuvad kaubanduskeskustes ja on avatud ka õhtuti. Kohe kui teie tellimus on jõudnud sihtkoha SmartPOST automaati, saadetakse teie mobiiltelefonile SMS sõnumiga vastav uksekood, mille abil saate postkasti avada. Asukohad ja juhised leiate meie kodulehelt, kui valite kohaletoimetamise viisiks SmartPOSTi.
Kohaletoimetamine SmartPOSTiga võtab keskmiselt kuni 2 tööpäeva.*
Hind: 2.95 EUR / tellimuse eest. Hind sisaldab käibemaksu.
*Kõik kättetoimetamise ajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole Vitateka määratleda. Me ei vastuta hilinemiste eest, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava kanali protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

OMNIVA

Teie tooted toimetatakse kohale OMNIVA pakiautomaatidesse, mis asuvad pea igas Eesti linnas. OMNIVA pakiautomaadid töötavad nagu iseteeninduslikud postkontorid, mis asuvad kaubanduskeskustes ja on avatud ka õhtuti. Kohe kui teie tellimus on jõudnud sihtkoha OMNIVA automaati, saadetakse teie mobiiltelefonile SMS sõnumiga vastav uksekood, mille abil saate postkasti avada. Asukohad ja juhised leiate meie kodulehelt, kui valite kohaletoimetamise viisiks OMNIVA.
Kohaletoimetamine OMNIVAga võtab keskmiselt kuni 2 tööpäeva.*
Hind: 2.95 EUR / tellimuse eest. Hind sisaldab käibemaksu.
*Kõik kättetoimetamise ajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole Vitateka määratleda. Me ei vastuta hilinemiste eest, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava kanali protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

Kaup saadavus

Kui soovite enne tellimuse eest tasumist 100% kindel olla, et kõik valitud kaubad on koheselt olemas, toimige alljärgnevalt:
1) täitke ostukorv
2) ilma kauba eest tasumata kirjutage meile kontakti vormist, et soovite kontrollida ostukorvi pandud kaupade kohest olemasolu. Kaupade nimekirja ei ole vaja lisada- piisab kui lisate oma
kliendinime ( nime, mille all meie lehele registreerusite).
3) kontrollige enda e-maili 48 tunni jooksul- meie klienditeenindaja võtab Teiega ühendust ja informeerib Teid kaupade olemasolust või uuest saabumise ajast.
4) Kui soovite seejärel valitud kaubad osta, kinnitate ostukorvi ja maksate oma tellimuse eest nagu tavaliselt. Soovitame sel juhul vormistada tellimus koheselt- muidu võib kaupade laoseis
vahepeal uuesti muutuda.


Toidulisandid

Shampoonid - Шампуни

Toiduõlid - Пищевые масла

Latest News