NIGHT SNACK või ÖINE SÖÖMINE !

NIGHT SNACK või ÖINE SÖÖMINE !

ÖINE SÖÖMINE !

Söögiisu vähendamise probleem sai huvitama alates ajast, milallal praktiliselt piiramatu toidu kättesaadavuse juures on saanud populaarseks vastama teatud välimuse standarditele. Samal ajal tekkis vastusseis inimestele omase tugeva instinktiga“süüa ette”(nii kaua, kuni toit ei ole otsas!) ja sotsiaalselt olulise soovi vahel olla ilus, mis on samaväärne, kui terve olemine praegu.Olemas terve hulk erinevaid toiduaineid, dieete, toidulisandeid, paastumise kursuseid, ravimeid ja isegi operatsioone, et vähendada mao suurust ja muid meetodeid, mida pakkuvad soovijatele kaalust alla võtta. Siiski universaalne, “meeldiv” tarbitud toidu koguste vähendamiseks meetod ei ole veel välja töötatud ja tõenäoliselt ei leidugi. Tundub, et tuleks ikkagi tunnistada, et kõige efektiivsem meetod siiani on see mis juba ammu omal ajal tuntud baleriini Maija Plissetskaja poolt oli nimetatud “Suu kinni!”. Aga me peab olema tugev tahe seda nõuannet järgida, seda enam, et olemas ja toidusõltuvus, mis on sarnane alkoholi omaga. Võite minna kergemat teed.

Läti Innovatisete biomeditsiini tehnoloogia instituut(www.ibti.lv) edukalt lõpetas projekti, mis kestis 4 aastat. On väljatöötatud uus toode mille tootmises on kasutatud teaduslike teadmisi söögiisu vähenemiseks. Erilist tähelepanu juhiti harva arutamisele tuleva harjumusele”snäkkimine”- “öine söömine”. Saksa teadliste uuringutel 4% kogu elanikkonnast aeg-ajalt söövad öösiti. Tuleb märkida, et ööise söömise sündroom võib viidata konkreetsetele tervisehäiretele.

Öösel tarbitud supisted peaks andma rahulolu tarbijale, kuid samal ajal tuua vähem kahju tervise seisukohast. Söömine öösel ei ole ainult “süü” ,alaväärsustunne. Hilja õhtul ja öösel tarbitud toit soodustab kaalutõusu. Seega just neile, kellel raske reguleerida toitumis sagedust on mõeldud toode mis tekkitab täiskõhutunnet.

Night Snäkk- boolus või pall, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest. Preparaat toodetud nii, et pakkuda täiskõhutunnet toote mahu maos suurenemise abil ,söögiisu mahasurumise abil, omab ka rahustavat toimet. Night Snäkk avaldab üldist parandavat mõju seedetraktileja kogu kehale, soodustab ka immunsuse tugevnemist. Pärast makku sattumist boolus kujutab endast sültjat massi mis katab mao limaskesta ja seedetrakti elundid, kaitstes neid. Seetõttu ei tekki tühja kõhuga ebamugavust. Üldiselt toode tarbijad on tähelnud, et Night Snäki võtmisega kaasnebka väljendunud mugavus ja rahutunne.

Night snäkki koostisse kuuluvad kuivatatud õunad, konjaki juure ekstrakt, maapirn (artišokk) ja ingver, fraktsioneeritud õunamahl, mooniseemneid ja apteegitilli seemned, garstiinia vili(Garcinia cambogia), askorbiinhape, looduslikud säilitusaineid. Toode on meeldiva maitsega.

Night snäkk võib kasutada mitte ainult öise söömise vältimiseks ja kuid ka liigse söömise vältimiseks ja isu pärsimiseks kehakaalu langetamise ajal. Night snäkki peamine koostisosa – kerajas konjaki taime juure ekstrakt (Amorphophallus Rivieri), mida kasvatatakse Kagu-Aasia riikides. Selle taime lilled omavad väga ebameeldivat lõhna. Konjaki (mugul) juures aga sisalduv glõkomannaan polüsahhariidi, mida kasutatakse toiduvalmistamisel paksendajana, kuulub looduslike ainete hulka, mis aitavad kaasa kehakaalu langetamisel, mis kinnitatud ka dokumendina Euroopa Komisjoni poolt (EL Regula N432 / 2012 alates 16.05.2012). See on haruldane juhtum ELi regulatiivne heakskiitmine loodusliku ainet , toodet mis ei ravi.

Kõigi vahenditega, mida tarbitakse kehakaalu vähendamiseks on sageli tarbijad skeptiliselt: “… Ma olen võtnud kõike vastavalt juhistele, kuid kehakaal ei lange.” Siin on üks nõuanne – kui sa ei vähendada tarbitava toidu koguseid-kaloorsust, mitte ükski vahend ei aitagi. Night snäkki ülesanne on lihtsam kuid väga oluline, võimalikult kergendada ja mugavalt taluda piiranguid toidus ja toidukoguste vähendamist. Näitlikud on sellised situatsioonid kus dieedil oleval inimesel on suur stress, mis väljendub selles, et öösiti inimene unistab kanakoivast. Parem süüa seda päris elus. Samal kui kasu sellest on rohkem kui nälgimisest (vähemalt väheneb ka “stressihormoonide” moodustumine neerupealistes).

Night Snäkk on kujult – boolus (pall) mis on umbes 20 mm läbimõõduga. See kuju võimaldab sobivamat kui tablettide korral ja kapslites toimeaine kogusest tarbida korraga. Tootmiks kasutatakse unikaalseid seadmeid, mis väljatöötatud Hiina ja Tšehhi ekspertide osalusel.

Kuidas toodet tarbiuda? Vastavalt normidele (Eli) toode võib võtta 3 boolust(palli) päevas enne sööki; sellega saavutatakse võimsam mõju kehakaalu vähendamise seisukohalt.

4 booluse kasutamisega peaks kaasnema ka suurem kehaline aktiivsus.

Meie kogemus Night snäkki kasumisel näitabseda, et võttes seda tund enne planeeritud einet suudab oluliselt vähenda tarbitud toidu kogust täiskõhutunne tekkimiseni. Õhtuste või öiste söömiste vältimiseks soovitatakse võtta õhtul 1 boolus(pall). Toode on näidustatud ja lubatud diabeetikutele. Night Snäkkivõib võtta soovitud efekti saavutamiseni.

Boolust tuleks korralikult mäluda ja juua peale 1-2 klaasi vett( et tagada toiaiane jõudmist makku soovitatavalt teha seda peale iga booluse võtmist) Night Snäkk ei ole soovitatav kasutada lastel ja neelamisraskustega isikutel..

Blog Search

Popular Articles

Recent Articles

Blog Archive

Blog Categories

Toidulisandid

Shampoonid - Шампуни

Toiduõlid - Пищевые масла